Yeni Nesil Güvenlik İzleme Teknolojisi Hybrone

Hybrone Nedir?

Hybrone veri izleme çözümleri ile tüm aktif çalışan elektronik cihazlarınızın alarm durumlarını, cihaz sağlık durum kontrollerini ve arıza durumlarını anlık olarak öğrenirsiniz. Cihaz ve marka bağımsız olarak otomasyon sisteminizi bulutta izleme ve bilgilendirme kabiliyetine kavuşturup, veri takip merkezi tüm bu aksiyonları anlık olarak size iletir. Güvenlik kamera sistemleri, yangın algılama sistemleri, hırsız alarm sistemleri, geçiş kontrol sistemleri, IoT tabanlı cihazlar, araç takip ve izleme sistemleri, akıllı ev, akıllı bina ve izlenebilir tüm cihazların tek bir platformdan kontrolü için geliştirilmiştir. Sistem, kendi bünyenizde kontrol etmenin yanı sıra Biges 365 izleme merkezi bağlantısı ile sizin yerinize tüm durumları izleme merkezi gerçekleştirir ve senaryonuza uygun haber verilecek durumlarda anlık haberdar olmanızı sağlar.

Güvenlik sistemleri günlük hayatın vazgeçilmez parçalarından biridir. Bazı alanlarda birden fazla sistem bir arada bulunabilir. Farklı amaçlar için kullanılan çok sayıdaki sistemin kontrolü zor olabilir. Hybrone ile birlikte bu problemi aşmak mümkündür. Bu yenilikçi platform, güvenlik sistemlerini ve veri üreten cihazları bir araya getirir. Farklı sistemlerin entegrasyonunu pratik bir şekilde sağlayarak akıllı bir yapı kazandırır. Bu yenilikçi yazılımla birlikte tüm sistemleri yönetmek ve izlemek daha kolay hale gelir.

Bulut tabanlı yeni nesil yazılım Hybrone, birçok farklı sistemi bir araya getirmek için tasarlanmıştır. Kameralar, alarm ve yangın algılama sistemleri, araç takibi ve IoT çözümlerini bu platformdan takip etmek mümkündür. Aynı zamanda akıllı ev ve iş yerindeki enerji, sağlık ve iklimlendirmeyi de kontrol edebilirsiniz. Kendi ürettiği donanımla çalışan Hybrone ile daha güvenli ve konforlu bir yaşamın keyfini çıkarabilirsiniz.

Yenilikçi yazılım sayesinde sadece bir yeri değil, sahip olduğunuz mekanları kontrol edebilirsiniz. Ev, ofis, fabrika, depo ve aracınızda bulunan tüm sistemleri tek bir uygulamadan yönlendirebilirsiniz. Yazılımın pratik kullanımı sayesinde takip etme, kayıt altına alma, anlık ve geriye dönük incelemeler yapabilirsiniz. Bu sayede internetin olduğu her zaman ve yerden sistemlerinize göz atabilirsiniz. Uygulamayı akıllı telefonunuz, bilgisayarınız ve tabletinizden yönetebilirsiniz.

Hybrone’un bir diğer avantajı, sahip olduğu yapay zeka özellikleridir. Yazılımın akıllı entegrasyon özellikleri, sistemlerin pratik bir şekilde bağlanmalarını sağlar. Ayrıca yazılım üzerinden farklı senaryolar düzenleyerek bir asistan elde edebilirsiniz. Bu asistan, güvenlik personelinin görevini üstlenerek size yardımcı olabilir. Sistemlerden gelen veriler, yapay zeka destekli izleme teknolojileri ile analiz edilir. Sistemlerde meydana gelen olaylar için önceden belirlediğiniz aksiyonlar anında aktif hale gelir.

Hybrone, sistemlerinizde oluşan tüm durumlar için geriye dönük bilgilere ulaşmanızı sağlar. Tüm veriler sesli yanıt sistemi, SMS veya e-posta yoluyla size hemen ulaştırılır. Aynı zamanda yazılımın akıllı yapısı, sistem verilerinde olumsuzluk algılandığında otomatik olarak servis kaydı açar. Sizi ve yetkili servisi bilgilendirerek en kısa sürede hizmet almanıza yardımcı olur.

Biges 365, Hybrone ekosisteminin eşsiz özelliklerini kullanarak, hırsız alarmı, CCTV, geçiş kontrol sistemi, yangın alarmı, IoT sensörleri ve diğer üçüncü parti sistemlerden gelen sinyalleri değerlendirerek, sağladığı bilgilendirme ve yönlendirme hizmetleri ile abonelerine daha fazla katma değer sunmayı amaçlamaktadır.

Hybrone Açılımı Nedir?

Hybrone;  Hybrid All in One kısaltmasından oluşmakta olup, Hepsi bir arada Hibrit cihazlar anlamında kullanılmıştır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir