Super Password ile DVR ve NVR Şifre Sıfırlama

Dahua, Hikvision, Juan ve Kbvision gibi bir çok marka ve model kayıt cihazının, unutulan admin şifresini sıfırlamak için Super Pasword uygulamasını kullanabilirsiniz.

Yazılımın doğru şifre üretebilmesi için kayıt cihazınızın tarih veya saati yanlış bile olsa cihazınızda görünen mevcut ; Gün / Ay / Yıl bilgilerini muhakkak doğru olarak yazmalısınız.

Super Password yazılımı cihazın tarih ve saat bilgilerine göre şifre üretir. Tarih ve saat bilgilerini formdaki alana doğru olarak yazdıysanız, üretilen şifreyi kayıt cihazınızda Admin kullanıcısı için deneyebilirsiniz.

Üretilecek olan günlük şifre büyük ve küçük harfe duyarlıdır.
Örneğin;  SQRQeyrrRS gibi bir şifreyi ekranda göründüğü gibi büyük/küçük harf dikkat ederek yazmalısınız.

Bu yöntemle Dvr veya Nvr cihazınızın şifresi sıfırlayabilirseniz, cihazın menü ayarlarına girebilir ve isterseniz kullanıcı şifresini değiştirebilirsiniz.

Super Password uygulaması, kayıt cihazlarının güncel (firmware) sürümlerini sıfırlamada maalesef yetersiz kalacaktır. Böyle bir durumda, cihazın yetkili teknik servisinden yardım almayı deneyebilirsiniz.

Lütfen aşağıdaki listeden kayıt cihazınızın markasına bir kere tıklayın ve açılan ekranda, kayıt cihazınızda görünen tarih bilgisini doğru olarak yazın.

 

Samsung DVR Şifre Sıfırlama

“Super Password ile DVR ve NVR Şifre Sıfırlama” için bir yorum

  1. Kolay gelsin İkinci el kayıt cihazı aldım burada söylenenleri yaptım ama hiçbir şekilde giremedim. Kayıt cihazımın şifresini bulmamda bana yardımcı olurmusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.