Time Lapse Fotoğraflama Devresi

Otomatik Time Lapse Devresi Nedir?

Bir projenin belirlenen süre aralığında, başlangıcından sonuna kadar otomatik olarak fotoğraflanmasıdır.

Durumu gözünüzde şu şekilde canlandırabilirsiniz:

Bir inşaat yapıyorsunuz ve bu inşaatı temel kazma işinden, inşaatın bitişine kadar geçen süreyi belirli aralıklar ile fotoğrafladığınızı düşünün. Tüm bu fotoğraflama işlemini manuel olarak yapabilmek için şantiye sahasına profesyonel bir fotoğraf makinesi ve makinenin başına da fotoğraf çekecek bir görevli koymanız gerekecektir.

Tüm bu fotoğraflama işlemlerini sizin yerinize otomatik olarak yapan  yepyeni bir sistem oluşturuyoruz.

Elektronik ve otomatik  time lapse devresinin Prototip aşaması başarılı bir şekilde tamamlanmış olup, saha testleri tüm hızlı ile devam etmektedir.

otomatik time lapse devresi

Sistem, adaptör aracılığı ile 220 volt elektrik enerjisi ile çalışabilmektedir ayrıca isteğe bağlı olarak solar sistem kullanılarak, elektrik olmayan yerlerde direkt güneş enerjisinden de çalışabilmektedir.

Test süreçleri tamamlandıktan sonra sistemin aşağıdaki paketler ile hizmete sunulması planlanmaktadır.

Paket 1:

Time lapse devresi; Bu paket içeriğinde sadece time lapse devresi bulunur. 15 dakika ile istenilen saat aralığında otomatik çekim süresi ayarlanabilir.

Paket 2:

Otomatik fotoğraflama yapan time lapse devresi 15 dakikadan başlayarak istenilen saat aralığında otomatik olarak fotoğraflama yapılmasına imkan sağlamaktadır.  Çekilen fotoğraflar Dslr kamera içinde bulunan Sd kart üzerine yazdırılır.

Paket içinde;
Profesyonel DSLR fotoğraf makinesi, dslr sd  kartı, makine lensi, solar şarj regülatörü, solar panel, dc adaptör ve akü yeralır.

Paket 3:

Bu paket ile time lapse devresi 15 dakikadan başlayarak istenilen saat aralığında otomatik olarak fotoğraflama yapılmasına imkan sağlar. Çekilen fotoğraflar önce Dslr kamera içinde bulunan Sd kart üzerine yazılır ardından istenilen bir ftp adresine otomatik olarak yükleme yapılması sağlanır.

Paket içinde;
Profesyonel DSLR fotoğraf makinesi, dslr sd  kartı,  makine lensi, mini bilgisayar, modem, solar panel, solar şarj regülatörü, dc adaptör ve akü yeralır.

 

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir